487 722 291
NASTAL ČAS PŘEJÍT NA CLOUD
Umíte si představit, kolik starostí Vás opustí?
ZŘIĎTE SI SLUŽBU SANDBOXING
Spolehlivě vás ochrání před viry a ransomware
GDPR a kybernetická bezpečnost
Díky Gordicu vyřeší organizace společně GDPR i kybernetickou bezpečnost
icon

odborná
školení

Společně s našimi partnery disponujeme zázemím  autorizovaných odborníků a silnými metodickými týmy, které jsou garantem vysoké kvality odborných i akreditovaných školení.

icon2

Spisová
služba

Moderní a ucelený systém správy dokumentů splňující veškeré legislativní požadavky. Elektronická spisová služba obstará efektivně široké spektrum úkonů od tvorby dokumentů po jejich archivaci.

Cloudové
prostředí

Moderní a chytrý způsob zabezpečení provozu vaší organizace, který přináší řadu výhod. Nemusíte řešit zálohování dat, aktualizace softwaru ani náklady na cestovné.   

podpora
zákazníků

Provádíme komplexní konzultační a poradenské služby týkající se vlastního aplikačního softwaru. Řešíme nejen programové funkčnosti, ale i požadavky na hardwarové a softwarové vybavení.

Dne 30. května společnost GORDIC uspořádala konferenci zabývající se tématy chytrých měst a kybernetické bezpečnosti. Vystoupila řada odborníků, kteří představili již existující chytrá a bezpečná řešení i budoucí vize a směřování těchto oblastí.

kybez22

První blok přednášek věnující se problematice Smart City zahájil čestný host konference, odborník z programů Smart Prague a Smart Písek, Vladimír Zadina. Ve svém příspěvku mimo jiné zmínil, že pojem „Smart City“ již není žádný „yetti“ a poukázal na reálné případy využití chytrých řešení z českých měst a obcí. Z Konkrétních smart řešení vyzdvihnul zejména důležitost a výhody energetického monitoringu.

Na úvodní slovo Vladimíra Zadiny navázal za GORDIC Marek Řezáč, ředitel pro strategický rozvoj v oblasti internetu věcí, svými argumenty, proč by se měla města oblastí Smart City vůbec zabývat. V rámci prvního přednáškového bloku byla dále účastníkům představena dvě konkrétní chytrá řešení od společnosti GORDIC, a to nástroj pro komunikaci úřadu s občanem - Portál občana a řešení umožňující efektivní schvalování v organizaci - Elektronická podpisová kniha.

Druhý přednáškový blok byl zaměřen na téma kybernetické bezpečnosti. Úvodního slova této části se ujal prezident Českého institutu manažerů Informační bezpečnosti Aleš Špidla. Ve svém příspěvku se zaměřil především na důvody, proč by se měly úřady otázce kybernetické bezpečnosti věnovat a jakým problémům tak mohou předejít. V dalším vstupu zmínil Miroslav Čejka, ředitel odboru technického rozvoje společnosti GORDIC, nové povinnosti a výzvy e-úřadování, mezi nimiž zdůraznil především elektronické podpisy, pečetě a hybridní poštu. Na závěr přednáškového programu byli účastníci konference seznámeni s konkrétním modulem řízení kybernetické bezpečnosti a správy osobních údajů - DRMS KYBEZ a nástroji pro Elektronické skartační řízení a Správu uložených digitálních dokumentů.

Akce se konala v příjemných prostorách konferenčního centra na Pankráci.

www.gordic.cz

Aktuální informace

Omezení provozu

20.05.2020

Z technických důvodů budou v pondělí 25. 5. 2020 zaměstnanci společnosti HAiDA s.r.o. mimo své kanceláře. Kontaktovat je bude možné pouze mobilním telefonem. Služby spojené s distribucí modulů a aktivačním systémem nebudou dostupné. Rovněž nebude dostupný helpdesk ani mailové schránky zaměstnanců.

Gordic obhájil exkluzivní mezinárodní ocenění Top Rating

28.04.2020

Je nám velkou ctí, že naše firma opět splnila podmínky pro udělení certifikačního hodnocení „Top Rating“ od společnosti Dun & Bradstreet. Díky němu jsme se zařadili do elitní skupiny českých a slovenských firem, které splňují přísná kritéria.

více..

Nové Gorinfo

14.04.2020

Vyšlo nové číslo odborného časopisu Gorinfo, který pravidelně informuje o novinkách a zajímavostech ze světa informačních systémů. K přečtení je zde ve formátu pdf.

Novinky o verzích

FIO - Finanční okruhy

15.05.2020

Nová verze aplikace FIO podporuje evidenci plateb kartou. Upravili jsme dotčené tiskové sestavy a do rozšířených filtrů na přehledu dokladů a v průvodci tvorby tiskových sestav doplnili filtr na platby kartou.

více..

MZD - Mzdy a personalistika

02.04.2020

Nově vydaná databáze 06.02.029 obsahuje důležité legislativní změny týkající se mezd:

  • nové sazby pro výpočet exekucí platné od 1.7.2020 
  • neplacené volno vystupuje jako vyloučená doba ve výkazu NEMPRI

HRO - Správa hřbitova

30.03.2020

Ke stávajícímu napojení na Gramis přibylo v modulu Hroby - správa hřbitova napojení na online mapovou aplikaci GisOnLine.

All Rights Reserved HAiDA, s.r.o. © 2019, Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.