487 722 291
NASTAL ČAS PŘEJÍT NA CLOUD
Umíte si představit, kolik starostí Vás opustí?
ZŘIĎTE SI SLUŽBU SANDBOXING
Spolehlivě vás ochrání před viry a ransomware
GDPR a kybernetická bezpečnost
Díky Gordicu vyřeší organizace společně GDPR i kybernetickou bezpečnost
icon7

odborná
školení

Společně s našimi partnery disponujeme zázemím  autorizovaných odborníků a silnými metodickými týmy, které jsou garantem vysoké kvality odborných i akreditovaných školení.

icon8

Produktové
řady

Moduly zajišťující pohodlnou digitalizaci ekonomických agend, řízení lidských zdrojů, spisové služby či správních agend. Řešení je dodávané v řadách GINIS Standard a GINIS Express.

Cloudové
prostředí

Moderní a chytrý způsob zabezpečení provozu vaší organizace, který přináší řadu výhod. Nemusíte řešit zálohování dat, aktualizace softwaru ani náklady na cestovné.   

podpora
zákazníků

Provádíme komplexní konzultační a poradenské služby týkající se vlastního aplikačního softwaru. Řešíme nejen programové funkčnosti, ale i požadavky na hardwarové a softwarové vybavení.

Vyslyšeli jste přání občanů hradit platby kartou? Chce váš úřad šetřit čas i peníze? Využijte napojení naší aplikace (FIO) s platebním terminálem v programu Pokladna a získáte tím mnoho výhod a přínosů.

Výhody našeho programu Pokladna jsou:

  • Zjednodušené ovládání terminálu.
  • Eliminace případných chyb, například zadání špatné částky, špatného čísla platební karty, apod.
  • Žádné zdlouhavé opisování.
  • Program sám pošle terminálu částku k zaplacení a po provedení platby se opět vrátí do programu informace, zda transakce proběhla, číslo karty platícího občana apod.
  • Intuitivní a snadné řešení, které Vám usnadní práci.

Zbavíte se nutnosti manipulovat s financemi, ušetříte čas a zjednodušíte si svou práci.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, případně nám napiště na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

◼ Pomáháme vám usnadnit vaši práci! ◼

 

Terminál.jpg

 

 

 

 

Aktuální informace

Mostu k úspěchu, to je Gordic

08.12.2021

Podnikatelská platforma HELAS vydává první díl knižní trilogie Svou vlastní cestou, Most k úspěchu. V knize najdete i příběh Jaromíra Řezáček, zakladatele firmy Gordic. Jako první zavzpomínal na dětství a studentská léta, která zásadně ovlivnila jeho nejenom osobní, ale také profesní život.

více..

Webinář seznámil účastníky se Spisovou službou pro školy

02.12.2021

V blízké budoucnosti přibude školám další povinnost, a to vést spisovou službu v elektronickém systému spisové služby. Některé z nich ji už provozují, jiné se na tuto změnu teprve připravují. Zejména těm byl určen tento bezplatný webinář.

více..

Zavedení krizového ošetřovného a mimořádného příspěvku při karanténě

30.11.2021

Vláda dne 19.11.2021 schválila návrh na opětovné zavedení krizového ošetřovného.Rodiče, kteří budou doma se svými dětmi, budou mít nárok na ošetřovné po celou dobu uzavření školy, třídy nebo při nařízení individuální karantény dítěti.

více..

Novinky o verzích

Spustili jsme nový web Spisová služba pro školy

06.12.2021

Podle schváleného zákona o elektronizaci postupů orgánů veřejné moci (tzv. DEPO), budou školy povinny nejpozději ke dni 31.12.2024 vést elektronickou spisovou službu!  Proto jsme připravili pro školy zjednodušenou variantu ESS.

více..

Osobní portál občana (OSP) s platební bránou GoPay pro úhradu poplatků

15.11.2021

Podat žádost, přihlásit psa nebo jednoduše zaplatit za odpady pomocí nástrojů známých z eshopů? Díky propojení Osobního portálu občana s platební bránou GoPay poskytnete občanům pohodlnou, bezpečnou a rychlou cestu k uhrazení poplatků.

více..

Osobní portál občana (OSP)

11.10.2021

Chcete umožnit svým občanům, aby mohli vyřizovat své záležitosti z domova? Podat žádost, přihlásit psa, zaplatit za vodu nebo odpady? Přibývá lidí, kteří to ocení. Ať už z důvodu, že se z práce vrací pozdě, nebo mají trvalé bydliště mimo vaši obec.

více..
All Rights Reserved HAiDA, s.r.o. © 2019, Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.