487 722 291
NASTAL ČAS PŘEJÍT NA CLOUD
Umíte si představit, kolik starostí Vás opustí?
ZŘIĎTE SI SLUŽBU SANDBOXING
Spolehlivě vás ochrání před viry a ransomware
GDPR a kybernetická bezpečnost
Díky Gordicu vyřeší organizace společně GDPR i kybernetickou bezpečnost
icon7

odborná
školení

Společně s našimi partnery disponujeme zázemím  autorizovaných odborníků a silnými metodickými týmy, které jsou garantem vysoké kvality odborných i akreditovaných školení.

icon8

Produktové
řady

Moduly zajišťující pohodlnou digitalizaci ekonomických agend, řízení lidských zdrojů, spisové služby či správních agend. Řešení je dodávané v řadách GINIS Standard a GINIS Express.

Cloudové
prostředí

Moderní a chytrý způsob zabezpečení provozu vaší organizace, který přináší řadu výhod. Nemusíte řešit zálohování dat, aktualizace softwaru ani náklady na cestovné.   

podpora
zákazníků

Provádíme komplexní konzultační a poradenské služby týkající se vlastního aplikačního softwaru. Řešíme nejen programové funkčnosti, ale i požadavky na hardwarové a softwarové vybavení.

Podle právě schváleného zákona o elektronizaci postupů orgánů veřejné moci (tzv. DEPO), budou školy povinny nejpozději ke dni 31.12.2024 vést elektronickou spisovou službu.

Připravili jsme pro školy zjednodušenou variantu elektronické spisové služby, která pokryje legislativní potřeby a zároveň nebude školy zatěžovat zbytečnými funkcemi.

Výhody naší Elektronické spisové služby a Datové schránky:

  • Komplexní a jednoduchá aplikace pro správu datové schránky.
  • Snadné řízení vašich papírových a digitálních dokumentů.
  • Žádné ruční stahování a odesílání zprávy z webu ISDS.
  • Urychlení práce díky automatickému načtení vstupních údajů, a automatizovaného ukládání příloh.
  • Jednoduché zajištění pro budoucí skartační řízení a archivaci elektronických dokumentů.
  • Přehlednost ve spisové službě - snadno dohledáte komunikaci týkající se určité záležitosti.

Pomáháme vám usnadnit vaši práci!

kola ESS

    

Pro více informací nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na tel.čísle 487 722 291.

 

 

 

Aktuální informace

Mostu k úspěchu, to je Gordic

08.12.2021

Podnikatelská platforma HELAS vydává první díl knižní trilogie Svou vlastní cestou, Most k úspěchu. V knize najdete i příběh Jaromíra Řezáček, zakladatele firmy Gordic. Jako první zavzpomínal na dětství a studentská léta, která zásadně ovlivnila jeho nejenom osobní, ale také profesní život.

více..

Webinář seznámil účastníky se Spisovou službou pro školy

02.12.2021

V blízké budoucnosti přibude školám další povinnost, a to vést spisovou službu v elektronickém systému spisové služby. Některé z nich ji už provozují, jiné se na tuto změnu teprve připravují. Zejména těm byl určen tento bezplatný webinář.

více..

Zavedení krizového ošetřovného a mimořádného příspěvku při karanténě

30.11.2021

Vláda dne 19.11.2021 schválila návrh na opětovné zavedení krizového ošetřovného.Rodiče, kteří budou doma se svými dětmi, budou mít nárok na ošetřovné po celou dobu uzavření školy, třídy nebo při nařízení individuální karantény dítěti.

více..

Novinky o verzích

Spustili jsme nový web Spisová služba pro školy

06.12.2021

Podle schváleného zákona o elektronizaci postupů orgánů veřejné moci (tzv. DEPO), budou školy povinny nejpozději ke dni 31.12.2024 vést elektronickou spisovou službu!  Proto jsme připravili pro školy zjednodušenou variantu ESS.

více..

Osobní portál občana (OSP) s platební bránou GoPay pro úhradu poplatků

15.11.2021

Podat žádost, přihlásit psa nebo jednoduše zaplatit za odpady pomocí nástrojů známých z eshopů? Díky propojení Osobního portálu občana s platební bránou GoPay poskytnete občanům pohodlnou, bezpečnou a rychlou cestu k uhrazení poplatků.

více..

Osobní portál občana (OSP)

11.10.2021

Chcete umožnit svým občanům, aby mohli vyřizovat své záležitosti z domova? Podat žádost, přihlásit psa, zaplatit za vodu nebo odpady? Přibývá lidí, kteří to ocení. Ať už z důvodu, že se z práce vrací pozdě, nebo mají trvalé bydliště mimo vaši obec.

více..
All Rights Reserved HAiDA, s.r.o. © 2019, Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.