487 722 291
NASTAL ČAS PŘEJÍT NA CLOUD
Umíte si představit, kolik starostí Vás opustí?
ZŘIĎTE SI SLUŽBU SANDBOXING
Spolehlivě vás ochrání před viry a ransomware
GDPR a kybernetická bezpečnost
Díky Gordicu vyřeší organizace společně GDPR i kybernetickou bezpečnost
icon

odborná
školení

Společně s našimi partnery disponujeme zázemím  autorizovaných odborníků a silnými metodickými týmy, které jsou garantem vysoké kvality odborných i akreditovaných školení.

icon2

Spisová
služba

Moderní a ucelený systém správy dokumentů splňující veškeré legislativní požadavky. Elektronická spisová služba obstará efektivně široké spektrum úkonů od tvorby dokumentů po jejich archivaci.

Cloudové
prostředí

Moderní a chytrý způsob zabezpečení provozu vaší organizace, který přináší řadu výhod. Nemusíte řešit zálohování dat, aktualizace softwaru ani náklady na cestovné.   

podpora
zákazníků

Provádíme komplexní konzultační a poradenské služby týkající se vlastního aplikačního softwaru. Řešíme nejen programové funkčnosti, ale i požadavky na hardwarové a softwarové vybavení.

Napojení naší aplikace s platebním terminálem v programu Pokladna Vám přináší mnoho výhod a usnadnění práce. Eliminuje případné chyby, například zadání špatné částky, špatného čísla plat. karty apod.

Nemusíte v naší aplikaci zdlouhavě opisovat údaje. Program sám pošle terminálu částku k zaplacení a po provedení platby se opět vrátí do programu informace, zda transakce proběhla, číslo karty platícího občana apod.

Intuitivní a snadné řešení, které Vám usnadní práci a zmodernizuje přístup úřadu.

Není čas na změnu?

Aktuální informace

Hromadná konverzní pošta šetří čas i peněženku

16.04.2021

Doba, kdy úřady a organizace komunikovaly pouze prostřednictvím písemné podoby, je dávno pryč. I přesto, že jejich práce se čím dál více přesouvá do digitálního prostředí, některé úkony se neobejdou bez listinné podoby.

více..

Gordic podporuje studijní MBA program

13.04.2021

Gordic se již několik let snaží o bezpečnější digitální prostor a kvalitní život v něm, a tak dalším krokem je i podpora studijního programu Logistika na institutu MBA a profesního vzdělání při Vysoké škole logistiky o.p.s. v Přerově.

více..

Nominace eOsobnost 2021

09.04.2021

Máte kolem sebe kolegy, nadřízené, podřízené, o kterých jste přesvědčeni, že se svou prací a přístupem zasloužily o posun elektronizace veřejné správy v ČR? Pak neváhejte a nominujte je do této soutěže, kterou již několik let vyhlašuje Magazín Egovernment.

více..

Novinky o verzích

GINIS Express MZD - novinky ve mzdách 2021

26.01.2021

Jste připraveni na legislativní změny ve mzdách pro rok 2021? Náš informační systém GINIS Express MZD je na tyto novinky připraven!

více..

Vyslyšeli jste přání občanů hradit platby kartou?

11.12.2020

Napojení naší aplikace s platebním terminálem v programu Pokladna Vám přináší mnoho výhod a usnadnění práce. Eliminuje případné chyby, například zadání špatné částky, špatného čísla plat. karty apod.

více..

MZD - Mzdy a personalistika

10.09.2020

V nové verzi modulu MZD nyní příprava výplat upozorňuje, zda došlo při výpočtech k dorovnání průměrů do minimální, případně zaručené mzdy. 

více..
All Rights Reserved HAiDA, s.r.o. © 2019, Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.