487 722 291
NASTAL ČAS PŘEJÍT NA CLOUD
Umíte si představit, kolik starostí Vás opustí?
ZŘIĎTE SI SLUŽBU SANDBOXING
Spolehlivě vás ochrání před viry a ransomware
GDPR a kybernetická bezpečnost
Díky Gordicu vyřeší organizace společně GDPR i kybernetickou bezpečnost
icon

odborná
školení

Společně s našimi partnery disponujeme zázemím  autorizovaných odborníků a silnými metodickými týmy, které jsou garantem vysoké kvality odborných i akreditovaných školení.

icon2

Spisová
služba

Moderní a ucelený systém správy dokumentů splňující veškeré legislativní požadavky. Elektronická spisová služba obstará efektivně široké spektrum úkonů od tvorby dokumentů po jejich archivaci.

Cloudové
prostředí

Moderní a chytrý způsob zabezpečení provozu vaší organizace, který přináší řadu výhod. Nemusíte řešit zálohování dat, aktualizace softwaru ani náklady na cestovné.   

podpora
zákazníků

Provádíme komplexní konzultační a poradenské služby týkající se vlastního aplikačního softwaru. Řešíme nejen programové funkčnosti, ale i požadavky na hardwarové a softwarové vybavení.

V nové verzi modulu MZD nyní příprava výplat upozorňuje, zda došlo při výpočtech k dorovnání průměrů do minimální, případně zaručené mzdy. 

mzd priprava

 

Nově jsou podle novely §357 průměry pro náhrady kontrolovány na dosažení zaručené mzdy přepočtené na základní pracovní dobu 40 hodin týdně.

mzd prumery

 

Aktuální informace

Region tour - konference pro zákazníky

14.12.2020

Firma GORDIC tradičně uspořádala  konferenci pro zákazníky s názvem Region tour. Bohužel díky vládním nařízením musela tato konference proběhnout on-line. Odbornými tématy nás provázeli experti z firmy Gordic a nechyběly ani přímé reference od zákazníků. A my jsme velice ráci, že jako distributor Gordic tuto akci můžeme podporovat.

více..

Nabídka práce

24.11.2020

Hledáme posilu do našeho vývojového týmu na pozici  Vývojář  .NET/JAVA/JavaScript - více informací zde.

Prohlížečka základních registrů

22.10.2020

Leží vám na stole petiční listy…

Petice

Zákon č. 85/1990 Sb. O právu petičním…§1, odst. 1 Každý má právo sám nebo společně s jinými obracet se na státní orgány… §2 Ve výkonu petičního práva nesmí být nikomu bráněno.

více..

Novinky o verzích

Vyslyšeli jste přání občanů hradit platby kartou?

11.12.2020

Napojení naší aplikace s platebním terminálem v programu Pokladna Vám přináší mnoho výhod a usnadnění práce. Eliminuje případné chyby, například zadání špatné částky, špatného čísla plat. karty apod.

více..

MZD - Mzdy a personalistika

10.09.2020

V nové verzi modulu MZD nyní příprava výplat upozorňuje, zda došlo při výpočtech k dorovnání průměrů do minimální, případně zaručené mzdy. 

více..

FIO - Finanční okruhy

15.05.2020

Nová verze aplikace FIO podporuje evidenci plateb kartou. Upravili jsme dotčené tiskové sestavy a do rozšířených filtrů na přehledu dokladů a v průvodci tvorby tiskových sestav doplnili filtr na platby kartou.

více..
All Rights Reserved HAiDA, s.r.o. © 2019, Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.