487 722 291
NASTAL ČAS PŘEJÍT NA CLOUD
Umíte si představit, kolik starostí Vás opustí?
ZŘIĎTE SI SLUŽBU SANDBOXING
Spolehlivě vás ochrání před viry a ransomware
GDPR a kybernetická bezpečnost
Díky Gordicu vyřeší organizace společně GDPR i kybernetickou bezpečnost
icon

odborná
školení

Společně s našimi partnery disponujeme zázemím  autorizovaných odborníků a silnými metodickými týmy, které jsou garantem vysoké kvality odborných i akreditovaných školení.

icon2

Spisová
služba

Moderní a ucelený systém správy dokumentů splňující veškeré legislativní požadavky. Elektronická spisová služba obstará efektivně široké spektrum úkonů od tvorby dokumentů po jejich archivaci.

Cloudové
prostředí

Moderní a chytrý způsob zabezpečení provozu vaší organizace, který přináší řadu výhod. Nemusíte řešit zálohování dat, aktualizace softwaru ani náklady na cestovné.   

podpora
zákazníků

Provádíme komplexní konzultační a poradenské služby týkající se vlastního aplikačního softwaru. Řešíme nejen programové funkčnosti, ale i požadavky na hardwarové a softwarové vybavení.

Nová verze aplikace FIO podporuje evidenci plateb kartou. Upravili jsme dotčené tiskové sestavy a do rozšířených filtrů na přehledu dokladů a v průvodci tvorby tiskových sestav doplnili filtr na platby kartou.

 


fak karty

Aktuální informace

Region tour - konference pro zákazníky

14.12.2020

Firma GORDIC tradičně uspořádala  konferenci pro zákazníky s názvem Region tour. Bohužel díky vládním nařízením musela tato konference proběhnout on-line. Odbornými tématy nás provázeli experti z firmy Gordic a nechyběly ani přímé reference od zákazníků. A my jsme velice ráci, že jako distributor Gordic tuto akci můžeme podporovat.

více..

Nabídka práce

24.11.2020

Hledáme posilu do našeho vývojového týmu na pozici  Vývojář  .NET/JAVA/JavaScript - více informací zde.

Prohlížečka základních registrů

22.10.2020

Leží vám na stole petiční listy…

Petice

Zákon č. 85/1990 Sb. O právu petičním…§1, odst. 1 Každý má právo sám nebo společně s jinými obracet se na státní orgány… §2 Ve výkonu petičního práva nesmí být nikomu bráněno.

více..

Novinky o verzích

Vyslyšeli jste přání občanů hradit platby kartou?

11.12.2020

Napojení naší aplikace s platebním terminálem v programu Pokladna Vám přináší mnoho výhod a usnadnění práce. Eliminuje případné chyby, například zadání špatné částky, špatného čísla plat. karty apod.

více..

MZD - Mzdy a personalistika

10.09.2020

V nové verzi modulu MZD nyní příprava výplat upozorňuje, zda došlo při výpočtech k dorovnání průměrů do minimální, případně zaručené mzdy. 

více..

FIO - Finanční okruhy

15.05.2020

Nová verze aplikace FIO podporuje evidenci plateb kartou. Upravili jsme dotčené tiskové sestavy a do rozšířených filtrů na přehledu dokladů a v průvodci tvorby tiskových sestav doplnili filtr na platby kartou.

více..
All Rights Reserved HAiDA, s.r.o. © 2019, Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.