487 722 291
NASTAL ČAS PŘEJÍT NA CLOUD
Umíte si představit, kolik starostí Vás opustí?
ZŘIĎTE SI SLUŽBU SANDBOXING
Spolehlivě vás ochrání před viry a ransomware
GDPR a kybernetická bezpečnost
Díky Gordicu vyřeší organizace společně GDPR i kybernetickou bezpečnost
icon7

odborná
školení

Společně s našimi partnery disponujeme zázemím  autorizovaných odborníků a silnými metodickými týmy, které jsou garantem vysoké kvality odborných i akreditovaných školení.

icon8

Produktové
řady

Moduly zajišťující pohodlnou digitalizaci ekonomických agend, řízení lidských zdrojů, spisové služby či správních agend. Řešení je dodávané v řadách GINIS Standard a GINIS Express.

Cloudové
prostředí

Moderní a chytrý způsob zabezpečení provozu vaší organizace, který přináší řadu výhod. Nemusíte řešit zálohování dat, aktualizace softwaru ani náklady na cestovné.   

podpora
zákazníků

Provádíme komplexní konzultační a poradenské služby týkající se vlastního aplikačního softwaru. Řešíme nejen programové funkčnosti, ale i požadavky na hardwarové a softwarové vybavení.

Vyspělé technologie dnes zasahují do každé oblasti našeho života. Nejinak je tomu i v Telči. V historickém městě je potřeba soustavně dohlížet na dění v centru. A to nejen v době prázdnin, kdy je plné turistů a konají se zde různé akce, ale i mimo sezonu.

A proto začali měští strážníci využívat moderní technologie, které jim zjednodušily a zrychlily mnohdy nelehkou práci. V tom jim pomáhá náš modul Městská policie, který umožňuje zpracování jejich každodenní činnosti.

Nabízí například zadávání přestupků, které mohou přímo předat příslušnému orgánu. S postupem času a rozvojem technologií byla vytvořena i mobilní aplikace Městské policie GORDIC, která je schopna díky přenosnému zařízení strážníkovi připravit podklady pro řešení podnětů nebo přestupků.

Využívat mohou volné pokutové bloky a sledovat jejich stav vyřízení. Navíc jim nabízí zhotovení fotodokumentace s přesnými GPS souřadnicemi. Díky nim zjistí, které části města mají nejvyšší četnost přestupků. Mezi další výhody patří možnost identifikovat vozidlo podle SPZ prostřednictvím registru silničních vozidel. V řádu vteřin strážník zjistí, komu vozidlo patří a dostane se i k technickým údajů.

Ve fázi příprav je i mobilní napojení na centrální registr řidičů.

Vzájemné propojení počítače městské policie a mobilního zařízení strážníkům výrazně ulehčuje jejich práci. Rozpracovaný případ mohou řešit jak v terénu, tak v kanceláři. 

Závěrem lze ještě dodat, že používání aplikace je velice intuitivní a u městské policie se těší velké oblibě. 

tedi-v-aute-678x381.jpg

 

 

Zdroj: Gorinfo 

 

 

Aktuální informace

Digitalizace Prahy 13 díky GORDICU

20.09.2021

Díky iniciativě radního pro digitalizaci a evropské fondy Michala Drábka vznikl páteřní dokument ( Analýza a návrh digitalizace činností ZŠ a MŠ zřizovaných MČ Praha 13 ). Tato městská část dosud neměla strategii digitalizace služeb občanům s ohledem na kybernetickou bezpečnost.

více..

ZLATÝ ERB 2021 a vítězové KRAJSKÉHO KOLA ÚSTECKÉHO KRAJE

16.09.2021

Ceny vítězům krajského kola soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby byly v úterý 14.9.2021 předány při slavnostním ceremoniálu na Krajském úřadě Ústeckého kraje. Diplomy a ceny předal soutěžícím hejtman Jan Schiller.

více..

GORDIC opět patří mezi TOP 100 ICT společností ČR

13.09.2021

Zařadit se do tabulky významných ICT společností, které se v České republice angažují, není lehké. Vzhledem k velké konkurenci je ale daleko těžší si v ní udržet pozici na předních místech.

více..

Novinky o verzích

Platební karty a platby na úřadech

06.09.2021

Vyslyšeli jste přání občanů hradit platby kartou? Chce váš úřad šetřit čas i peníze? Využijte napojení naší aplikace (FIO) s platebním terminálem v programu Pokladna a získáte tím mnoho výhod a přínosů.

více..

Povinnost škol vést elektronickou spisovou službu

29.06.2021

Podle právě schváleného zákona o elektronizaci postupů orgánů veřejné moci (tzv. DEPO), budou školy povinny nejpozději ke dni 31.12.2024 vést elektronickou spisovou službu.

více..

Hřbitovní knihu můžete vést i v elektronické podobě

21.05.2021

Náš modul SPRÁVA HŘBITOVŮ (HRO) značně zefektivňuje a usnadňuje komplexní hřbitovní evidenci. Jedním z rozšíření je tisk hrobové knihy přímo z elektronické podoby, kde jsou kolonky vyplněny již z dříve zadaných údajů.

více..
All Rights Reserved HAiDA, s.r.o. © 2019, Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.