487 722 291
NASTAL ČAS PŘEJÍT NA CLOUD
Umíte si představit, kolik starostí Vás opustí?
ZŘIĎTE SI SLUŽBU SANDBOXING
Spolehlivě vás ochrání před viry a ransomware
GDPR a kybernetická bezpečnost
Díky Gordicu vyřeší organizace společně GDPR i kybernetickou bezpečnost
icon

odborná
školení

Společně s našimi partnery disponujeme zázemím  autorizovaných odborníků a silnými metodickými týmy, které jsou garantem vysoké kvality odborných i akreditovaných školení.

icon2

Spisová
služba

Moderní a ucelený systém správy dokumentů splňující veškeré legislativní požadavky. Elektronická spisová služba obstará efektivně široké spektrum úkonů od tvorby dokumentů po jejich archivaci.

Cloudové
prostředí

Moderní a chytrý způsob zabezpečení provozu vaší organizace, který přináší řadu výhod. Nemusíte řešit zálohování dat, aktualizace softwaru ani náklady na cestovné.   

podpora
zákazníků

Provádíme komplexní konzultační a poradenské služby týkající se vlastního aplikačního softwaru. Řešíme nejen programové funkčnosti, ale i požadavky na hardwarové a softwarové vybavení.

Celá řada organizací, institucí a podniků již naplno využívá potenciál digitalizace a elektronických služeb, které se stále častěji ukazují jako pro dnešní dobu nenahraditelné. 

Proto bychom vám chtěli představit unikátní projekt Digitální úřad.

Vznikl s cílem ukázat, že už dnes existují digitální řešení, která mohou usnadnit život občanům i úředníkům ve veřejné správě.

Projekt vznikl pod taktovkou společnosti Microsoft a představuje digitální řešení společnosti GORDIC a dalších 30 partnerů, kteří jsou připraveni vytvořit řešení na míru i pro váš úřad.

Prozkoumat možnosti úřadu budoucnosti můžete zde: http://bit.ly/DigitalniUrad 

 

1618990534935.jpg

Zdroj: Gordic.cz

Aktuální informace

KYBEZ Iniciativa kybernetické bezpečnosti

14.05.2021

Posláním Iniciativy KYBEZ je snaha o bezpečnější digitální prostor a kvalitní život v něm. Informační, kybernetický prostor je a bude přirozenou součástí života a proto ho pojďme společně chránit.

více..

Akreditované školení spisové služby

10.05.2021

Máte zájem o ONLINE akreditovaná školení? V tuto chvíli se již můžete registrovat na akreditované školení, které proběhne 1.června 2021.

více..

Pozvánka na bezplatný webinář

07.05.2021

Dovolte nám Vás pozvat na bezplatný webinář k představení Cloudové spisové služby pro školy. Webinář se uskuteční 12.5.2021 od 10:00 do 11:30 hod. a je chystán ve spolupráci se společností Microsoft.

více..

Novinky o verzích

Zálohování je prvním a zcela zásadním krokem!

23.04.2021

Pořiďte si bezpečné zálohování v cloudu MS Azure a o svá data díky automatizaci záloh nepříjdete! A co víc, ušetříte tím finance, zbavíte se zodpovědnosti a starostí.

více..

GINIS Express MZD - novinky ve mzdách 2021

26.01.2021

Jste připraveni na legislativní změny ve mzdách pro rok 2021? Náš informační systém GINIS Express MZD je na tyto novinky připraven!

více..

Vyslyšeli jste přání občanů hradit platby kartou?

11.12.2020

Napojení naší aplikace s platebním terminálem v programu Pokladna Vám přináší mnoho výhod a usnadnění práce. Eliminuje případné chyby, například zadání špatné částky, špatného čísla plat. karty apod.

více..
All Rights Reserved HAiDA, s.r.o. © 2019, Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.