487 722 291
NASTAL ČAS PŘEJÍT NA CLOUD
Umíte si představit, kolik starostí Vás opustí?
ZŘIĎTE SI SLUŽBU SANDBOXING
Spolehlivě vás ochrání před viry a ransomware
GDPR a kybernetická bezpečnost
Díky Gordicu vyřeší organizace společně GDPR i kybernetickou bezpečnost
icon

odborná
školení

Společně s našimi partnery disponujeme zázemím  autorizovaných odborníků a silnými metodickými týmy, které jsou garantem vysoké kvality odborných i akreditovaných školení.

icon2

Spisová
služba

Moderní a ucelený systém správy dokumentů splňující veškeré legislativní požadavky. Elektronická spisová služba obstará efektivně široké spektrum úkonů od tvorby dokumentů po jejich archivaci.

Cloudové
prostředí

Moderní a chytrý způsob zabezpečení provozu vaší organizace, který přináší řadu výhod. Nemusíte řešit zálohování dat, aktualizace softwaru ani náklady na cestovné.   

podpora
zákazníků

Provádíme komplexní konzultační a poradenské služby týkající se vlastního aplikačního softwaru. Řešíme nejen programové funkčnosti, ale i požadavky na hardwarové a softwarové vybavení.

Základní škola Tábor využívá informační systém GINIS Express SQL v cloudu. Například v případě zdravotních problémů mohou zaměstnanci ekonomického oddělení platit faktury z domova.

Díky cloudovému provozu GINIS Express SQL  vám tedy můžeme nabídnou alternativní způsob práce. Navíc, díky dennímu zálohování systému, se nemusíte obábat ztráty svých dat! 

Více se dočtete v článku - bit.ly/ginisexpress.

titul.png

Zdroj: gordic.cz

 

 

Aktuální informace

GINIS nově napojen na aplikaci Centrální registr řidičů.

04.03.2021

Správní úřady mají povinnost zapisovat/lustrovat zákonem specifikované přestupky do Informačního systému evidence přestupků (ISEP). Uživatelé GINISu tak mohou činit přímo ze svých aplikací, bez nutnosti využívat Czechpoint.

více..

MFČR - Metodické pokyny a stanoviska

01.03.2021

Dovolujeme si vás upozornit na webové stránky Ministerstva financí ČR, na nichž jsou zveřejněny metodické pokyny a stanoviska určené pro orgány veřejné správy.

více..

eOSOBNOST eGOVERNMENTU 2021

26.02.2021

I v letošním roce se budou tradičně oceňovat ti, kteří se svojí prací zasloužili o posun elektronizace veřejné správy v ČR.

Opět tedy Magazín Egoverment sbírá nominace čtenářů do soutěže eOSOBNOSTI EGOVERNMENTU pro rok 2021.

více..

Novinky o verzích

GINIS Express MZD - novinky ve mzdách 2021

26.01.2021

Jste připraveni na legislativní změny ve mzdách pro rok 2021? Náš informační systém GINIS Express MZD je na tyto novinky připraven!

více..

Vyslyšeli jste přání občanů hradit platby kartou?

11.12.2020

Napojení naší aplikace s platebním terminálem v programu Pokladna Vám přináší mnoho výhod a usnadnění práce. Eliminuje případné chyby, například zadání špatné částky, špatného čísla plat. karty apod.

více..

MZD - Mzdy a personalistika

10.09.2020

V nové verzi modulu MZD nyní příprava výplat upozorňuje, zda došlo při výpočtech k dorovnání průměrů do minimální, případně zaručené mzdy. 

více..
All Rights Reserved HAiDA, s.r.o. © 2019, Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.