Zprávy

AKREDITOVANÝ KURZ GORDIC: Nová legislativní úprava správy dokumentů

13. 3. 2014

Víte, co přináší novela zákona o archivnictví a spisové službě? Jaké jsou nově stanovené povinnosti a postupy správy dokumentů? Jaké další změny budou čekat metodiky, asistentky, referenty a další pracovníky organizace v dalších letech? Jak má organizace plnit požadavky Národního standardu? Jaké standardy a další zákonné předpisy se problematiky správy dokumentů týkají? Toto vše se dozvíte na kurzu: „Nová legislativní úprava správy dokumentů“.

Nabízený kurz je určen zástupcům organizací veřejné správy, je vhodný zejména pro asistentky, metodiky a spisovenské pracovníky.

Akreditovaná vzdělávací instituce GORDIC, jako tvůrce metodických postupů pro organizace veřejné správy, pořádá v této souvislosti školení, které poskytne jejich účastníkům nezbytný základ pro orientaci v problematice spisové služby a archivnictví a připraví je na dopady do každodenní praxe organizace.

Přílohou zasíláme Pozvánku s podrobnými informacemi ke kurzu. V případě Vašeho zájmu nebo zájmu Vašich kolegů vyplňte v přiložené Objednávce id. údaje, vyberte místo konání a zašlete ji elektronicky na e-mailovou adresu radka.capkova@haida.cz nebo faxem na číslo 487 726 962.

Objednat se můžete i elektronicky a to na www.gordic.cz/skoleni, kde v části „Jak jste se o školení dozvěděli“, prosím zvolte „Nabídka dealera“ a následně zadejte 6051.

Po objednání obdržíte v předstihu přesné dopravní dispozice k Vámi zvolenému kurzu. Kurz se platí na základě vystavené faktury, kterou zasíláme po uskutečnění kurzu.

Vzdělávací kurz – Nová legislativní úprava správy dokumentů – je akreditován, účastníci obdrží certifikát o absolvování.

 

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaši účast.

S pozdravem

Radka Čapková, manažer školení
GORDIC Distributor, HAiDA s.r.o.
Gen. Svobody 802, 473 01 Nový Bor
tel: +420 487 726 284, +420 732 476 797

 

© 1991-2014 HAiDA s. r. o. | Kontakt | Podmínky používání | Ochranné známky | Mapa webu | Články - RSS | Přihlásit se