Společnost

Kariéra

Hledáme spolupracovníka do hlavního pracovního poměru na pozici konzultant – technik IT pro ekonomické agendy

Popis pracovní pozice:

Hlavní náplní práce jsou konzultační, metodické a administrační činnosti zaměřené na ekonomickou oblast (účetnictví, fakturace, výkaznictví, rozpočet apod.). Podporovanou klientelou je především státní správa, samospráva a příspěvkové organizace. Vlastní pozice je součástí projektového týmu.

Očekávané znalosti a dovednosti:

  • SŠ, VŠ (nejlépe ekonomického směru, účetnictví)
  • znalost práce s PC (MS Office, databázové systémy – výhodou, není podmínkou)
  • dobré komunikativní schopnosti a vystupování
  • řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita, schopnost učit se
  • vítány zkušenosti z předchozí praxe ve veřejné správě
  • aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost

Co Vám nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • dobré finanční ohodnocení dle schopností, znalostí a zkušeností uchazeče

(základní plat + měsíční, čtvrtletní prémie)

  • pestrou, zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity

Profesně strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu haida@haida.cz nebo poštou na níže uvedenou adresu. K životopisu připojte zejména vyjádření k výše uvedeným požadavkům a kontaktní údaje pro písemný, elektronický a telefonický styk. Do předmětu emailu nebo záhlaví dopisu uveďte „konzultant – technik IT pro ekonomické agendy“. Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu jednání.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost HAiDA s.r.o., IČO: 40229645, Gen. Svobody 802,47301 Nový Bor, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost prohlašuje, že všechny zaslané materiály budou zpracovány a použity výhradně za účelem výběru a náboru uchazečů o zaměstnaní ve společnosti. Poskytnuté materiály budou zpracovávány do ukončení výběrového řízení.

Podrobnosti o zpracování osobních údajů jsou uvedeny na webových stránkách společnosti HAiDA s.r.o.

© 1991-2014 HAiDA s. r. o. | Kontakt | Podmínky používání | Ochranné známky | Mapa webu | Články - RSS | Přihlásit se